PRE NÁŠ DOM

Kontakt

Pre náš dom, o. z.

Bojnická 18

831 04 Bratislava

www.prenasdom.sk

www.ozprenasdom.sk

Odber magazínu

Máte už po výmene rozvodov vo Vašom bytovom dome?

Na internetovom portáli www.stupacky.sk  získate užitočné informácie pre seba a pre Vašich susedov a môžete vyžiadať bezplatnú cenovú ponuku, prípadne obhliadku u certifikovaných montážnych partnerov Rehau.

 Pri starých rozvodoch je len otázkou času, kedy vznikne havarijná situácia so škodami menšieho či väčšieho rozsahu. Výmena rozvodov v takejto situácii sa vám môže výrazne predražiť. Keď sa rozhodnete pre výmenu, je dôležité vybrať si nielen kvalitného realizátora výmeny, ale aj kvalitné materiály so životnosťou na desiatky rokov. Spoločnosť Rehau počas uplynulých 10 rokov uskutočnila prostredníctvom montážnych partnerov obnovu rozvodov vo viac ako 80.000 bytoch, prevažne v panelových bytových domoch.

Čo získate, ak sa rozhodnete pre rozvody spoločnosti Rehau?

●     kvalitný rozvod vody RAUTITAN

●     odhlučnenú kanalizáciu RAUPIANO PLUS

●     odhlučnenú kotviacu techniku RAUPIANO

●     systémové protipožiarne riešenie prestupov

●     10 rokov skúseností s výmenou rozvodov

●     10-ročnú záruku na Rautitan a 5 ročnú záruku na Raupiano

●     skúsených a certifikovaných montážnych partnerov 

Všetky informácie k obnove rozvodov v bytových domoch v prehľadnej štruktúre nájdete na novom internetovom portáli www.stupacky.sk.Obsahuje odpovede na najčastejšie otázky a má za cieľ byť byť zdrojom cenných poznatkov pre Vás a Vašich susedov, ak práve pripravujte výmenu rozvodom práve vo Vašom bytovom dome. Rýchle informácie Vám poskytnú videá a samotná stránka, podrobné informácie k procesu výmeny nájdete v uloženej prezentácii. Ak si želáte obhliadku Vášho domu, prípadne spracovať bezplatnú ponuku, stačí v priebehu 1 minúty vyplniť kontaktný formulár v spodnej časti portálu. Stretnúť nás môžete osobne na mnohých odborných školeniach a sympóziach, pre váš prehľad uvádzame ich termíny priamo na portály www.stupacky.sk.


Spoločnosť Rehau ponúka komplexné riešenie pre výmenu rozvodov, počínajúc poradenstvom pred realizáciou, obhliadkou Vášho bytového domu a spracovaním cenovej ponuky a v neposlednej rade zorganizujeme po úspešnej dohode výmenu Vašich rozvodov prostredníctvom certifikovaných montážnych partnerov. Realizácia zahŕňa popri výmene vodovodných potrubí a kanalizácie aj plyn, prípadne aj vzduchotechniku, a samozrejme likvidáciu azbestu ako nebezpečného odpadu v zmysle platných právnych predpisov SR. Montážnych partnerov pravidelne školíme a overujeme kvalitu ich služieb. Záleží nám na spokojných zákazníkoch!

 

REHAU s.r.o. 
Kopčianska 82A
850 00 Bratislava
tel: +421 2/68209110
e-mail: bratislava@rehau.com
web: www.stupacky.sk